Ceník

Svatební šaty u nás naleznete v cenové relaci od 2200,- do 16500,- Kč. V ceně šatů navíc zcela zdarma nabízíme i různé svatební doplňky jako například dekorace aut nevěsty a ženicha, závoj, polštářek na prstýnky a další doplňky.

Společenské šaty jsou v cenách 1000,- až 7000,-. V ceně úprava na míru a čištění.

Půjčení obleku 1500,- až 2000,-. V ceně úprava a čištění.

Prodej luxusních obleků v cenovém rozmezí 7500,- až 9000,-.

V našich salonech jsme zavedli, jako v mnoha dalších významných salonech v ČR,  POPLATEK ZA ZKOUŠENÍ SVATEBNÍCH ŠATŮ.

Důvodem je vzrůstající počet nevěst, které si k nám chodí zdarma zkoušet a fotit originály šatů a následně pak objednávají nelegální a velmi nekvalitní čínské kopie. Svatebnímu salonu však po takovém zkoušení vznikají nemalé náklady spojené nejen s prací asistentek a švadlen, ale také s vyčištěním a opravou zkoušených šatů jako čistící prostředky, energie apod. Zároveň s každým tímto čištěním a opravami navíc dochází i k opotřebení a snížení hodnoty šatů.

Samozřejmě zákaznice, které si u nás šaty půjčí, poplatek NEPLATÍ anebo bude při pozdější rezervaci od úhrady ODEČTEN. Nevěstám, které se nerozhodnou ihned, bude poskytnuta lhůta 3 měsíce na rozmyšlenou a pokud si v této době šaty u nás vyberou, poplatek bude odečten z ceny půjčovného.

Výše poplatku u svatebních šatů je 300,- / za první hodinu zkoušení a 100,- / za každou další ½ hodinu. V případě zkoušení společenských šatů činí poplatek 200,- za hodinu. Zkoušky pánských obleků jsou ZDARMA.