30 Kvě 2017

Dokonalá od hlavy až k patě

Každá nevěsta touží být ve svůj svatební den tou nejkrásnější. Tou, která oslní nejen všechny přítomné hosty, ale především „JEHO“. Lví podíl na tom, jak se budete cítit a jak budete vypadat, mají svatební šaty. Proto jejich výběrem tráví budoucí novomanželky tolik času a na „procházky“ po svatebních salonech se vyloženě těší, čekají tady na ně totiž stovky modelů různých stylů i barev. Každá tak mezi nimi jistě objeví ty „své“, v nichž bude okouzlující a neodolatelná.

V rukou odborníků

K šatům budete muset sladit také váš vzhled. Protože se ve většině případů vdáváte jen jednou za život, dopřejte si služby profesionálů. Ti s nevěstami pracují dennodenně, takže mají vše tzv. v ruce i v oku. Ví nejlépe, co vám bude slušet, jak podtrhnout vaše půvaby a zamaskovat případné nedostatky, zvýraznit krásné oči i okouzlující úsměv a nechat vyniknout vaši přirozenou krásu. Jakmile se za nimi vypravíte, vezměte si s sebou fotku ve svatebních šatech. Právě od šatů se totiž bude vše odvíjet – od svatebního líčení, přes účes, až po manikúru.

Vlasy dělají nevěstu

Správně zvolený svatební účes je jakousi třešničkou na dortu. Musí být zároveň elegantní, svůdný, slušivý, ale i dokonale zpracovaný, aby bez chybičky držel celý den, a vy jste se tak mohla soustředit na důležitější věci než neustálé upravování neposedných pramínků. Zakomponovat si do něj můžete nechat různé vlasové ozdoby, jako jsou čelenky, sponky nebo květiny. Pěkně vypadají také tajemné závoje či nápadité kloboučky, které dodají šmrnc i krátkému účesu. Pokud si ale myslíte, že k nevěstě patří dlouhé kadeře, pak je tady možnost prodlužování vlasů. Důležitou součástí příprav je zkouška svatebního účesu a líčení, která by měla proběhnout alespoň měsíc před vaším velkým dnem D. Vyzkoušet můžete různé varianty, klidně i odvážnější, a posoudit tak, ve které se cítíte nejlépe.

Důležité detaily

Na závěr nezapomeňte k dokonalosti vyladit vaši manikúru, právě na váš snubní prstýnek totiž často zabloudí nejeden pohled. K dokonalé úpravě zevnějšku, a to nejen v případě, že budete mít otevřené lodičky, patří i péče o nohy a pedikúra. Tato procedura je totiž důležitá jak pro vzhled vašich nohou, tak i pro jejich zdraví. Věnujte jim tedy zvláštní péči a bude se vám lépe kráčet nejen ke svatební oltáři, ale i do nového života.


Jan Vlasák