O NÁS


Vítáme vás na stránkách svatebního salonu AstridVítáme vás na stránkách svatebního salonu Astrid Bridal!

Svatební a společenské šaty půjčujeme a prodáváme již od roku 2009. Za tuto dobu jsme si získali u zákazníků vynikající renomé a se třemi pobočkami patříme k největším svatebním salonům v regionu.

Pro nás je důležité, aby nevěsta, ženich i svatební hosté byli vyladěni do posledního detailu a bez stresů při shánění vhodných doplňků. Proto ve svatebním salonu Astrid Bridal najdete ucelenou a bohatou nabídku všeho, co potřebujete pro svůj velký den.

Vyškolený personál svatebního salonu Astrid Bridal se o Vás kompletně postará a zajistí, aby Vám svatební šaty dokonale padly a abyste se cítila spokojeně.

Současná nabídka našeho svatebního salonu čítá více než 200 modelů různých stylů, barev a velikostí. Svatební šaty si můžete zapůjčit za výhodné ceny. V ceně půjčovného svatebních šatů je samozřejmě zahrnuta úprava na míru, tak aby se každá nevěsta cítila ve svůj den co nejlépe. Svatební šaty máme již od velikosti 34 do velikosti 62. Větší a menší velikosti svatebních šatů jsou pouze na objednávku. Pro nevěsty, které nemají konfekční velikost, nabízíme možnost ušití svatebních šatů na míru.

Naše svatební šaty doplňujeme několikrát za rok a v naší nabídce se objevují stále nové a nové modely svatebních šatů. Také stále nabízíme zajímavé akce a slevy.

Zkoušku svatebních šatů si raději rezervujte

Objednávat se k nám na zkoušení svatebních šatů sice nemusíte, ale pokud chcete mít jistotu, že nebudete muset čekat, raději si telefonicky rezervujte svůj termín.

Svatební šaty a svatební salon vybírejte pečlivě

Pokud si ještě nejste jistá, kde si Vaše svatební šaty vyberete, doporučujeme vám obejít a prověřit svatební salony naší konkurence a až poté navštívit nás.

Věříme, že při následném srovnání, které se bude týkat výběru svatebních šatů, prostředí salonu a ochoty obsluhy, budete u nás velice příjemně překvapeni.

Sortiment našich svatebních šatů

Sledujeme nejnovější trendy a vybíráme  svatební šaty, které se vždy odlišují od ostatních. Nabídka našich svatebních šatů je opravdu široká – dovážíme svatební šaty nejznámějších světových značek ENZOANI, WHITE ONE by PRONOVIAS, MORI LEE by MADELINE GARDNER, BLUE BY ENZOANI, MS MODA, ROMANTICA, ANNAIS  a další.

Pro nás je důležité, aby nevěsta, ženich i svatební hosté byli vyladěni do posledního detailu a bez stresů při shánění vhodných doplňků. Proto ve svatebním salonu Astrid Bridal najdete ucelenou a bohatou nabídku všeho, co potřebujete pro svůj velký den.

Svatební šaty na objednávku

Chcete si své vysněné svatební šaty koupit? Rádi vám vybrané svatební šaty objednáme.  Dodací doba je 2-3 měsíce, je proto dobré je vybírat s větším předstihem, abyste měly dostatek času na sledění s účesem, líčením a svatební kyticí.

Pro nevěsty, které nemají konfekční velikost, nabízíme možnost ušití svatebních šatů na míru.

Svatební služby pro vás

Dalšími našimi službami je nabídka svatebních oznámení. Máme k dispozici více katalogů, kde si můžete vybrat dle vašeho vkusu. Doporučíme vám floristku, kadeřnictví, vizážistku nebo fotografa podle našich nejlepších referencí.

Obleky a doplňky pro pány

A nezapomínáme samozřejmě ani na ženichy a ostatní pánský doprovod. Značkové pánské obleky půjčujeme i prodáváme za příznivé ceny a dolaďujeme je veškerými doplňky, uzly i vestami. Zahájili jsme prodej svatebních a společenských košil.

Ceník

Ceny našich produktů a služeb naleznete na stránce Ceník.

S příjemným přístupem a našimi odbornými zkušenostmi Vám poradíme, jaké svatební šaty budou pro Vás nejvhodnější a Vy tak budete ve svůj den okouzlující a pro svého nastávajícího muže naprosto neodolatelná.

 

Bc. Jitka Vognarová, majitelka svatebního salonu Astrid.